open_day

V měsíci květnu probíhá zápis do našich akreditovaných školek. V případě zájmu nás kontaktujte přes webový formulář. Těšíme se na Vás!

FOXÍKOVA ŠKOLKA BŘEVNOV

Školka

Ve Foxíkově školce vnímáme práci s dětmi jako velkou příležitost být součástí tak důležité životní etapy, jakou je právě období jejich dětství a života   v mateřské škole. V našem týmu pracují nejen zkušení pedagogové,   ale především pedagogové, kteří jsou i nadále naladěni učit se a přijímat nové poznatky ve prospěch rozvoje vašich dětí.

Kroužky

Keramika
Sparťánek
Plavání
Karate
Joga Předškolák
Čtení v AJ
Hudebně – pohybový
Pokusy
Vaření
ART tvorba

Jesle

Foxíkovy jesle jsou zařízením pro děti již od 12ti měsíců věku. Jsme si vědomi toho, jak velkým krokem v životě dítěte je vstup do předškolního zařízení jesličkového typu. Vytvořili jsme prostředí maximálně podobné rodinnému, kde se individuální potřeby jedince stávají naprostou prioritou a kde je tudíž prostor pro individuální péči a přístup k dětem.

Co o nás říkají rodiče?

Lucie Červa

S Foxíkovou školkou jsme byli maximálně spokojení. Oliver chodil do školky vždy rád. Především se těšil na výlety a exkurze. Já jako matka jsem byla nadšená z organizace odpoledních zájmových kroužků. Školku můžu vřele doporučit.

Oxana Zakharova

Our son has been attending the pre-school for 2 years. English and Czech were foreign for him. The first 3 months were a challenge, but the pre-school team helped him to adapt quickly. The program has a good balance of plays, education and physical activity. Everybody think „children“ way that makes pre-school life interesting for children, they do not want to go home in the evening. Native English speakers made our son talk real English and Czech friends – real Czech. School management responds quickly to parent requests and tunes the program where required. Fantastic combination of professional approach and warm family atmosphere. We have 3 children and solid pre-school experience. This school is on the top of our list.

Ing. D. Pokorná

Bylo mi potěšením a jsem ráda, že náš syn, s ohledem na ukončení v předešlé školce, mohl chodit do Foxíkovy školky a navázal na anglickou výuku a příjemné prostředí. Moc děkujeme za vše a někdy příležitostně se těším na viděnou.

Partneři školy

sparta_color

Oficiální partner

image.phpPartner školy

logo_KOBE_RESTAURANT_bile_v_cernem_obdelniku

Partner školky

school_agent_logo_FIN

Partner školy