SUMMER CAMP 2019 – Foxíkova Školka Žižkov

Hledáte pro Vaše dítka věku 3-6 let příměstský tábor v Praze na poslední chvíli? Máme řešení!
Vyberte si z nabídky zábavných tématických táborů v lokalitě Žižkov!
Dopřejte dětem aktivně strávený čas se svými vrstevníky v blízkosti parku Parukářka v moderní budově soukromé Foxíkovy školky.
Zajištěn bude atraktivní program s kvalifikovaným lektorem, oběd a pitný režim po celý den. Ve skupině je vždy max. 12dětí na 1 lektora.

Termíny a témata:S lupou

15. – 19.7.         PIRÁTSKÁ PLAVBA
22. – 26.7.       CESTA KOLEM SVĚTA
29.7. – 2.8.      SPORTOVNÍ AKADEMIE
5. – 9.8.            GOLFOVÁ AKADEMIE
12.-16.8.           CESTA KOLEM SVĚTA
19.-23.8.          SPORTOVNÍ AKADEMIE
Přihlašte své dítě přes přihlášku níže a zaručujeme Vám, že se nudit nebude! Kapacita je omezená!
Přihlášky přijímáme vždy nejpozději 2 týdny před zahájením tábora.
Pro více informací volejte na telefon: 777 933 062

Obleč pirátskou uniformu, naskoč na loď a popluj s námi na nejdobrodružnější plavbu tohoto léta!

Honba za pokladem pokračuje i o prázdninách 2019! Letos nebude stačit jen rozluštit záhadu talismanu. Letos se budeme muset společně proměnit na piráty, nastoupit na loď a proplout složitými úkoly, bitvami, hrami a mořem plným dobrodružství a zábavy.

Každý pirát si vyrobí svou uniformu, aby se mohl účastnit pirátskoho maškarního bálu na konci tábora. Dále bude každý potřebovat loď, proto zavítáme do dílny, ze které nikdo neodejde bez vlastní plachetnice. Během tábora budeme získávat za jednotlivé úkoly zlaťáky a hledat jednotlivé části mapy. Na konci nás čeká nejdůležitější úkol – splnit pirátské zkoušky! Pokud se nám to podaří, tak najít poklad podle mapy už bude hračka…

Cesta kolem světa jevelkým hitem – spojuje to nejlepší, co nabízíme. Každý den  lektor s dětmi navštíví jinou zemi, ve které si děti vyzkoušejí něco typického pro danou zemi. Naučí se národní tanec, uvaří typické jídlo, prohlédnou si exotické zvířátko- žádná hodina tak nebude stejná. Kurz je rozdělen do jednotlivých etap podle kontinentů. Struktura je připravena tak, aby se děti nejdříve seznámily se svojí zemí a blízkými sousedy a teprve poté se vydávají na cestu kolem světa – cestu do dalších zemí. Důraz je kladen na zážitek jakožto účinnou metodu učení. Díky tomu si děti užijí mnoho zábavy a získají důležité informace. Celým týdnem bude děti provázet cestovatelský deník, který budou děti během své cesty kolem světa vytvářet.

Každá den je zahájena zábavným opakováním toho, co si děti pamatují o kontinentu, na kterém se aktuálně nacházejí, nebo o zemi, která byla probírána naposledy. Následuje krátké představení nové země a určení její polohy. Interaktivními prvky je dětem předáno 5 nejtypičtějších věcí týkající se dané země – např. skládání vlajky, třídění správných mincí, poslech tradiční písně apod. Po úvodní části následuje hlavní činnost, kterou děti vykonávají po většinu hodiny. Činnosti jsou velmi variabilní a vždy vystihují konkrétní zemi. Na závěr dne děti opakují získané vědomosti prostřednictvím pracovního listu a do pasu je jim dáno razítko prokazující návštěvu země.

Celkový koncept Sportovní akademie Superhrdinů je vymyšlen tak, aby si děti připadaly jako ve světě tolik oblíbených Superhrdinů. Díky plnění úkolů v jednotlivých lekcích se jimi děti postupně stávají. Za splnění každého úkolu děti dostanou razítko do své „Karty Superhrdiny“ a po dosažení určitého počtu razítek obdrží náramek odpovídající etapě v proškolení na Superhrdinu. Jednotlivé dny jsou sestaveny z nejrůznějších pohybových her a činností vždy přiměřeně ke konkrétní věkové skupině dětí. Lektor především dbá na správné provádění jednotlivých cvičení a zajištění bezpečnosti dětí v prostoru. Nejdůležitějším prvkem jsou základní lokomoční dovednosti jako běh, skok, házení či lezení – vše nutné k rozvoji a zajištění správného tělesného vývoje dětí.

Všechny superhrdinovské dny jsou vždy zahájeny pohybovou hrou, jejímž účelem je děti dostatečně zahřát a připravit na další pohybové aktivity. Následuje rozcvička, během které si děti důkladně protáhnou všechny svalové partie. Po rozhýbání začíná nejdůležitější část hodiny, kdy děti plní nejrůznější pohybové úkoly (skok přes „lávu“, hod „meteoritem“ apod.), kterými se krok po kroku přibližují k dosažení schopností a statutu Superhrdiny. Po splnění hlavních úkolů následuje krátká hra k uzavření tématu lekce. Na konci každé lekce se naši malí hrdinové pod vedením instruktora protáhnou a budou mít chvilku na zklidnění a odpočinek.

Uvažujete, jaký nový sport by Vaše dítě mohlo zkusit? Jste sami golfisté a chcete, aby golf hrála celá Vaše rodina? Přihlaste své děti do oblíbeného golfového příměstského tábora! Děti si pod vedením zkušených a proškolených trenérů osvojí základy tohoto moderního sportu – naučí se puttovat do jamky, chippovat, hrát dlouhé rány a samozřejmě nebude chybět ani velmi populární výuka hry z bunkeru. To vše zábavnou a hravou formou, která děti vybízí ke stálému zlepšování jejich výkonů. Součástí programu je také spousta sportovních her, soutěží a aktivit. Kromě sportu si děti vyzkouší i tvořivé činnosti jako kutění (práce s vrtačkami, pilkami, šroubováky apod.), keramiku či vaření. Na závěr se uskuteční golfový turnaj, kde předvedeme co vše jsme se naučili. Poté proběhne slavnostní zakončení a rozloučení s našimi malými golfisty a golfistkami, tradiční golfová párty. Pokaždé se tešíme na další ročník, tak s námi letos pojeď i Ty! Nauč se nové věci, poznej nové kamarády a hlavně, užij si s námi spoustu zábavy! Těšíme se na tebe :-)

photo_02

Přihlašte své dítě zde: