Den rodiny ❤️

Den rodiny 🏡👫

 

Tento rok připadl den rodiny na středu 16.5.2024, pojďme se společně podívat a dozvědět, jak se tento den slavil na pobočce v Čimicích a na Žižkově.

 

Jako první si prima rodinné odpoledne pro všechny děti, rodiče, babičky, dědečky, no prostě pro celou rodinu připravila třída Ježečků, Broučků a Soviček z Čimic, tento den společně oslavili v pátek 17.5.2024.

 

Původní plán byl, že se akce uskuteční na školkové zahrádce, ale počasí moc nepřálo, a tak se akce přesunula do prostoru školky. Pro všechny byli připravené stanoviště s různými úkoly. Na jednom ze stanovišť si každý, kdo chtěl mohl nakreslit plátěnou tašku, třeba na společné rodinné nákupy. 🙂 Na dalších stanovištích soutěžili rodiny v běhu ve dvojicích, nebo se mohli v horním patře zúčastnit orientačního běhu po školce. 🙂 Mezi nejoblíbenější aktivitu dětí na společných besídkách  je vždy stůl s občerstvením, tam se děti nejraději zdržují od začátku až do konce a někdy je problém děti vůbec dostat domů. 😀

 

A teď se pojďme podívat, jak probíhal den rodiny na Žižkově, který se uskutečnil ve středu 22.5.2024. Ani na Žižkově moc počasí nepřálo, přesto se akce uskutečnila na školkové zahrádce. Zde si děti mohly s tatínky trénovat práci s kladivem a hřebíky, pro maminky byl připraven salon krásy, kde se mohly nechat učesat a nebo si nechat nalakovat nehty. 🙂 Potom si společně všichni mohli zazávodit v běhu, zapojit se do kreslení společného obrázku a nebo si dát něco dobrého na zub.

 

Obě akce se moc povedly a děkujeme za hojnou účast. Už teď se můžeme těšit, co nás bude čekat v dalších dnech.