Léto se blíží a stejně tak jako každý rok jsme si pro vaše děti připravili  v našich školkách kempy plné zábavy, informací a výletů. Letošní rok bude léto super hrdinů. Kempy jsou vhodné pro děti od 3,5 roků do 7 let. Za příplatek je možné mít program i česko-anglický. Zázemím budou naše  školky: Praha 6 Břevnov, Praha 3 Žižkov a Praha 8 Čimice
Vybrat si můžete z následující nabídky:

PROGRAM KEMPŮ

AQUAMAN WEEK
12.-16.7.

Tento týden nás bude provázet hrdina Aquaman, král podmořské říše Atlantidy. Aquaman nás seznámí se svou říší, kterou společně najdeme. Budeme si povídat o vodě, nebudou chybět ani vodní hry, závody a také navštívíme mořský svět, kde se setkáme se spoustou vodních živočichů.
 

SPIDERMAN WEEK
19.-23.7.

Všichni víme, jak se z obyčejného kluka stal pavoučí muž. Nebo ne? My se vydáme po jeho stopách, seznámíme se s jeho pavoučími kamarády a vyzkoušíme si, jaké to je lézt po stěnách. Po lezeckých stěnách! Budeme také zkoumat rozličný hmyz, uspořádáme hmyzí závody a vyrobíme hmyzí hotel.

BATMAN WEEK
26.-30.7.

Batman aneb netopýří muž. Víte jak takoví netopýři vlastně vypadají? A že je velmi těžké je vidět? My si tento týden budeme povídat nejen o nich, ale také o tmě a o noci. Navštívíme záchrannou stanici hl. m. Prahy, která nejen netopýry zachraňuje. Připravené budou také hry a soutěže.
 

WONDERWOMAN WEEK
2.-6.8.

Wonder woman nebo také princezna Diana. Prý byla vytvořena jenom z hlíny! My se zaměříme právě na typy půd, které budeme tento týden zkoumat. A nezapomeneme ani na keramickou hlínu. Vytvoříme si také její proslulou čelenku a náramky, díky kterým dokáže odrazit jakékoliv střely. Navštívíme zemědělské muzeum, kde se o hlíně a vůbec celé naší planetě Zemi dozvíme spoustu zajímavých informací.
 

SUPERMAN WEEK
9.-13.8.

Superman, super rychlý, super silný. Tento týden nás náš hrdina provede jeho každodenní rutinou. Víte, že každý den sportuje, aby byl opravdu ten nejsilnější? I my si vyzkoušíme nejrůznější sporty, abychom se Supermanovi krapet přiblížili. Čekají nás sporty všem dobře známé, ale i ty, o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A navštívíme i olympijskou zónu EDA, kde se možná setkáme s opravdovými super-sportovcemi.
 

FLASH WEEK
16.-20.8.

Flash, ten nejrychlejší z nejrychlejších. Jeho schopnost se projevuje nejen v běhu, ale také v myšlení a reflexech. Tento týden se tak můžete těšit na návštěvu muzea smyslů, nejrůznější hry a soutěže. Budeme si také povídat o nejrychlejších zvířatech na světě a o tom, kde taková zvířata žijí.